• تلفن: 02126355462
  • ایمیل: info@rashatick.com
شما می توانید با استفاده از اسناد ملکی بصورت اعتباری در طرح های سرمایه گذاری مشارکت کنید و از سود خوبی بهره مند شوید، در واقع بدون نقدینگی هم می توانید سرمایه گذاری کنید و از سند بلا استفاده ملک خود سود کسب کنید.
اسناد خزانه اسلامی یا اخزا یک ابزار مالی است که از سوی خزانه‌داری کل کشور در وزارت امور اقتصادی و دارایی منتشر می‌شود تا بدهی‌های دولت به نظام بانکی، صندوق‌های تامین اجتماعی و پیمانکاران طلبکار در پروژه‌های عمرانی دولت را جبران کند و در اختیار این طلبکاران قرار می‌گیرد. تضمین بازپرداخت این اسناد با وزارت اقتصاد است اما می‌توان پیش از سررسید آن‌ها را در بازار ثانویه هم معامله کرد که یکی از این بازارها، بازار بین بانکی است. این اوراق بدون کوپن و متحدالشکل هستند. اسناد خزانه اسلامی از آنجایی که ابزاری با قابلیت کشف قیمت در بازار ثانویه است انضباط مالی مناسبی را بر سیاست‌های مالی دولت حاکم می‌کند و این نهاد را از انباشتگی بدهی‌هایش رهایی می‌بخشد. همچنین با توجه به این‌که پیمان‌کاران و بانک‌ها به طلب‌شان دست پیدا می‌کنند، نقدینگی بهتر، روان‌تر و با هزینه کمتر در اقتصاد جریان پیدا می‌کند.
برای دریافت تسهیلات بانکی با ما تماس بگیرید، توجه داشته باشید دریافت تسهیلات بانکی به تضامین احتیاج دارد و در ایران تسهیلات بانکی بدون تضامین وجود ندارد. دریافت تسهیلات بانکی یک راهکار سریع برای اشخاصی است که به تامین سرمایه فوری احتیاج دارند و در صورتی که برای تامین سرمایه عجله ندارید طرح های تامین سرمایه متنوعی با سود بازپرداخت مناسب تری نسبت به تسهیلات بانکی را برای شما در نظر داریم.
ما به شما در راستای توسعه و تامین سرمایه پروژه ها و کسب و کارهاى خرد و کلان و سرمایه گذاری کمک خواهیم کرد و شما می توانید با تکیه بر توانمندى ها و امکانات مالى و تخصصى ما در داخل و خارج از ایران که از استانداردهای بالاى بین المللى برخوردار است با اعتماد به نفس از موانع گذر کرده و در مسیر رشد و توسعه قرار گیرید.
در این طرح متقاضى وام مى تواند در قالب واسپارى و با فروش املاک خود زیر قیمت بازار به صورت نقدى و هم زمان خرید همان املاک به صورت اقساطى و اجاره به شرط تملیک، سرمایه مورد نیاز خود را تامین نماید. مزایاى طرح؛ ١- سرعت انجام عملیات تامین مالى ٢- حذف بروکراسى ادارى و بانکى ٣- تامین سرمایه بسیار ارزان نسبت به بازار ۴- اطمینان خاطر متقاضى در خصوص خرید املاک خود پس از فروش از هر جهت در راستاى تملیک قانونى با عنایت به قراردادهاى معتبر حقوقى
بایسل یکى از طرح هاى سودآور براى سرمایه گذاران بوده تا بتوانند در راستاى رونق بازار کسب و کار در حوزه املاک با اطمینان خاطر سرمایه گذارى نموده و با خرید و فروش املاک ارائه شده در این طرح ضمن برخوردارى از تضامین ملکى به سود قابل توجهى دستیابى داشته باشند.
ما در توسعه تجارت راشا تیک با مشاوره تخصصى به شما در رسیدن به اهداف مالى و بازرگانى کمک می کنیم… ما به شما در راستای توسعه و تامین سرمایه پروژه ها و کسب و کارهاى خرد و کلان و سرمایه گذاری کمک خواهم کرد و شما می توانید با تکیه بر توانمندى ها و امکانات مالى و تخصصى ما در داخل و خارج از ایران که از استانداردهای بالاى بین المللى برخوردار است با اعتماد به نفس از موانع گذر کرده و در مسیر رشد و توسعه قرار گیرید.
هدف مدیران، تامین منابع مالی مطلوب با کمترین هزینه برای رشد و توسعه اقتصادی فعالیت های بنگاه، افزایش سود و حداکثر سازی ثروت سهامداران می باشد سود ناشی از کسب و کار بنگاه، از عوامل مهم تداوم فعالیت بنگاه اقتصادی تلقی می گردد و منبع مهمی برای تامین مالی فعالیت های عملیاتی بنگاه در آینده میباشد از این رو گروه ما، شرکتها را در تدوین برنامه مالی مشخص و هدفمند، در راستای تامین منابع مالی، حتی بصورت مستقیم در بخش سرمایه گذاری یاری می نماید.
تدوین استراتژی: تدوین استراتژی های ورود به بازار و توسعه. مشاوره توسعه و بازاریابی: توسعه و بازاریابی کسب و کارها به روش نوین را از ما بخواهید. مشاوره خلاقانه: مشاوره خلاقانه برای بهترین بهره برداری از ظرفیت های بازار سرمایه به جهت برخورداری از مشاورین متنوع. دریافت وام: مشاوره دریافت وام فوری. مشاوره مدیریت سرمایه: مشاورین سرمایه گذاری راشاتیک با سال ها تجربه حضور در بازار سرمایه. حفظ اطلاعات مشتریان: رعایت پروتکل های حریم اطلاعاتی مشتریان